Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední dobou jsem se častokrát zmínila o ochranné bublině a ochranném štítu. Poradím vám tedy jak na to....

Bublina je asi to nejdůležitější, měla by být tak automatická jako čištění zubů. Nejlépe je dělat si ji dvakrát denně - ráno, ještě než vylezete z vyhřátého pelíšku, a večer ji posílit, to aby na vás nemohly noční můry a nedobré bytosti....

Co vám tady budu radit já, je můj způsob, ale kolik lidí tolik chutí, takže si s klidem najděte svůj způsob, hlavně aby vám vyhovoval a fungoval.

Ochranná bublina

Představte si veliký bublifuk, a vyfoukněte tak velikou bublinu, do níž pohodlně vstoupíte. Musí být natolik volná, abyste v ní mohli chodit a dělat vše naprosto normálně. V momentě, kdy do ní vstoupíte - nebojte se, ve vizualizaci je povoleno vše, takže nehrozí že by nevydržela a praskla - tak se její vnější strana změní na zrcadlo. Představujte si to, a říkejte si "tímto zrcadlem nechť projdou pouze dobré energie, špatné nechť se od něj odrazí a  vrátí se k tomu, kdo mi je posílá." Opět - neučte se tuto formulku nazpaměť, volně parafrázujte vlastními slovy tento obsah. Dobré k vám aby prošlo bez problému, špatné aby zůstalo venku.

Ochranný štít

Štít už je trochu vyšší dívčí. Občas, tím spíš když už trochu s jemnohmotným světem komunikujete, se o vás budou pokoušet bytosti z antisvěta. Pamatujte, že světlo přitahuje temno. Ale nemusíte se ničeho bát, vaši ochránci vás padnout nenechají. Ale k tomu štítu. Zase si ho vytvoříte pouze vizualizací. Představte si štít z antiky, tak veliký, abyste se za něj schovali celí. Představte si ho do takových detailů, jako je vypodložený úchyt někde uprostřed, aby se vám dobře držel. Materiál nechám na vás, můj je zlatý, vysoce leštěný - aby nepřítele dokázal oslepit svým leskem a mně dopřál tím pádem čas. A teď přijde to nejlepší. Představte si nějaký svůj talisman, cokoliv, co vám nosí štěstí, a vytepejte si to doprostřed štítu na zesílení jeho účinku. Kdykoliv pak budete potřebovat, cítit se v nouzi, pomyslete silně na štít, a on vám přiletí do ruky.

Vizualizace je mocná a velmi potřebná. Opravdu si navykněte tyto dvě věci používat pravidelně.